Nyheter

Spilte seg opp på pallen

Av: Beate H Mikkelsen  |  Publisert: 28. mai 2024  |  Siste nyheter  |  Arkiv

NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.

I turneringens siste flight, gikk Didrik Kløcker Christensen av banen med seier i A-klassen.

Petter (2. plass kl.A), Beate (2. plass kl.B) og Didrik (1. plass kl.A)
Nærmere 60 deltagere stilte til start da slag- og stablefordturneringen ble arrangert den siste søndagen i mai.

Didrik Kløcker Christensen vant A-klassen (netto slag) med god margin. Etter at hull 18 var ferdigspilt, stod det 69 og –3 på resultatlista. Petter Furseth og Helge Bjørn Stormo ble nummer to og tre - begge med 73/+1.

I klasse B var det jevnt i toppen, og med like mange poeng (43 og +7), men ett slag mindre (92) var det Torhild Hallaråker som tok førsteplassen. Beate H. Mikkelsen tok med det andreplassen, mens Ingunn Molund Vågen kom på tredjeplass med 40p /+4.

I C-klassen var Thomas Ramsdal Thorsen eneste deltager. Han gikk av banen med 31p/–5.

Her kan du se hele resultatlista.

Takk til alle som stilte og gratulerer til vinnerne!

(Se flere bilder nederst i saken)

 
Liv og Trygve stilte med kaffe og godt humør mellom hull 14 og 15